Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mit tegyek az orchideával?...

Toricsuy kérdése:

Mit tegyek az orchideával? -több kérdés lent-

Figyelt kérdés

Üdv...Lenne pár kérdésem az orchideával:

1.-Miért nem virágzanak?-két orchideám miután elvirágoztak hoztak uj levelet és azóta seemmii.locsolom tápoldatozom őket.-eből jön a második kérdés->

2.Véletlenül nem figyeltem oda és tulocsoltam az orchideámat.. :( azt vettem észre hogy penészes kicsit a kéreg amiben van. megmarad vagy mit csináljak hogy ne rohadjo ki nagyon félek ( :D )



2012. máj. 28. 10:33
 1/2 Ágh Ferenc ***** válasza:
Vigyázz a túllocsolással! A legtöbb számára megfelelő nedvességet a levegőből szedi össze. Ha teheted, akkor minél párásabb helyre rakd őket, példáúl konyha ablak környékére, ahol fényt és párát is kaphat! A túllocsolt növényt egy kicsit koplaltasd, talán az segít! Egyébként, ha átlátszó csrépben van (ahogy mostanában legtöbb helyen így árúsítják), akkor lehetőleg ne takard el semmivel, mert a gyökereknek jót tesz a fény is!
2012. máj. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :-) sokat segitettél! :-)
2012. máj. 28. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!