Kezdőoldal » Otthon » Kert » Kinek van tapasztalata az...

Kinek van tapasztalata az ilyen láncfürészekkel kapcsolatban? : www.grando.hu/benzinmotoros-lancfuresz-1517110323

Figyelt kérdés
2012. júl. 15. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha vásárolni szeretnél egy benzines fűrészt akkor inkább minőségit válassz!Hosszabb távon jobbban jársz vele.Én-lehet elfogult vagyok,mert Husqvarna-t árulunk és javítunk,de én mindig azt mondom,két márka az ami szóba jöhet ilyenkor:Stihl,Huqsqvarna.Ha van még kérdésed,szívesen válaszolok,ha tudok:)
2012. júl. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 dirtboy ***** válasza:

osztom az első válaszoló véleményét.

inkább vegyél egy márkás láncfűrészt még ha abból egy kicsit is veszel azzal is jobban jársz.

gondolom nem nagy fákat akarsz vágni ha ilyen fűrészben gondolkozol.

tehát akár egy kicsi sthil is megfelelne neked.

amit még én ajánlani tudok mert dolgoztam vele az a makita benzines láncfűrészei.

teljesen jó konstrukciók.

2012. júl. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha aprítani kell, márpedig 40es vezetővel csak arra kellhet, a kicsi Stihl-lel jobban jársz. Automata láncolajozás, sokkal jobb motor, lánc, 10x ennyit kibír, sose lesz vele bajod. Az ára nem hiába több, de vissza is hozza, mert annak nem lesz egyhamar baja.
2012. júl. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Stihl, Husquvarna, Makuta-Dolmar. Olcsóbbak: Partner, Oleo-Mac. Ezek közt nézegessél.
2014. aug. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!