Kezdőoldal » Otthon » Kert » Zöldbabot augusztus elején...

Zöldbabot augusztus elején milyen sikerrel lehet ültetni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 18. 11:10
 1/8 anonim válasza:

Ha ugyesen asol, teljes sikerrel :P


Viccet felreteve: [link]

2012. júl. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Augusztusban, már ne pocsékold rá az idődet, meg a vizet. Nem lessz belőle semmi.
2012. júl. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát én tegnap elültettem,,,majd meglátjuk.
2012. júl. 25. 16:44
 4/8 anonim válasza:

Ültetni nagy sikerrel( de ami azt illeti, a babot vetni szokás... persze, egyesek palántázzák... ) bár az eredmény háááát... te tudod


Az igazság: sz@r sem lesz a babodból


Ui: Örülök, hogy vannak még ilyen emberek, akik feldobják a napomat a hülyeségükkel

Ui: Ásóbotra nincs szükséged?

2012. júl. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Az előző vagyok, most komolyan! Aki ülteti, meg palántázza, az egyre megy: sz@rr@!

A babot májusban szokás vetni, még1szer:VETNI!!, nem pedig ültetgetni...

2012. júl. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 doboszoli ***** válasza:

Na!

A zöldbab másodvetésre kiváló, a vetést július 20-ig ajánlott végezni.(borsó, saláta, hagyma után pl.)

De:

HA van elég víz öntözni,(olcsó, mert közműről nem éri meg), HA szép hosszú ősz lesz, a dolog még sikeres is lehet.

Mit kockáztatsz? 300 forint árú vetőmagot.

Fajtában a Bodor sárga hüvelyűt ajánlom.

Vágj bele, írj majd az eredményről!

2012. júl. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi utólsó!

Pontosan így gondoltam,hogy veszíteni valóm nincs a 300ft-on kivül,,a hely adott,miért legyen üresen,,locsolni kútról fogom,,az időjárás pedig azthiszem kiszámíthatatlan,hisz a júliusi melegben hiába volt locsolva felsült az egész,ha nem lesz mégegyszer hetekig 40 fok,akkor még jobb is lehet mint az első ültetés.Ismerőseim akik már próbálták a másodszori vetést,van akinek semmi nem lett rajta,,van akinek jobb lett mint az első!

Majd megírom:)

2012. júl. 29. 12:25
 8/8 A kérdező kommentje:
Szépen virágzik a babom,pici hüvelyek már vannak is rajta:)
2012. szept. 9. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!