Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogyan működik a medence...

Hogyan működik a medence porszívò?

Figyelt kérdés
nem ertem hova kell csatlakoztatni a csovet es mire kell figyelni?

2012. aug. 4. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Én javaslom hogy nyálazd át a használati utasítást. De ha írsz egy tipust hogy milyen az akkor megnézem én neked de így elég nehéz elmondani mert kb elképzelésem sincs :D
2012. aug. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van egy szívó és egy nyomó ág. Az egyiken a vízforgató szívja a vizet a medencéből, megszűri, majd visszanyomja a medencébe. A porszívó egy gégecső a végén valamilyen porszívófejhez hasonló alkatrésszel. A gégecső másik végét csatlakoztatod a nyomóágra és bekapcsolod a vízforgatót de csak addig, amíg a csövet légteleníted. Ezután a csövet végig a víz alatt tartva lehúzod a nyomóágról és átcsatlakoztatod a szívó csonkra. Indulhat a porszívózás.

Ha kicsi kör alakú (1-10m3) medencéd van, egy darabig úgy is el lehet lenni, hogy pelyhesítőt (flokkoló) adagolsz, majd körben mozogva körmozgásba hozod a vizet, így a darabos kosz középre gyűlik és a nagyját egy slagot megszívva el lehet távolítani.

2012. aug. 5. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mariner és üzemi porszívóról van szó ami 11 db szűrőfilterrel működik ?
2012. aug. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!