Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hány fajta levendula létezik...

Hány fajta levendula létezik és a levele mindegyiknek egyforma?

Figyelt kérdés

Szedtem egy út mellett valamit,azért írom,hogy valami,mert meg voltam győződve róla,hogy levendula ,de utána a virágon kívül -a leve pl tök más volt,nem olyan kis hegyes hosszúkás,mint az orvosi levendulának,hanem szaggatott és mint egy kis levélke..egymás mellől jöttek az ágat.az illata hasonló,de nem tudom merjem e tartani így a lakásban,mert nem találtam külön infót róla a neten..tud esetleg valaki segíteni?


most nézegettem a neten az izsóp és a zsálya virágja is hasonló,de a levele csak nem stimmel,pedig érdekes ismerős illata van,kicsit olyan borsosabb talán mint a levenduláé..



#levendula #levendula fajták
2012. aug. 5. 22:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is nagy levendula "mániás" vagyok! :)

Most bukkantam rá erre az oldalra, még nem olvastam végig, de hátha találsz érdekességet te is.

[link]


Üdv!

2012. aug. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
vicces mielőtt megnéztem itt a kommentedet,kb negyed órával ezelőtt találkoztam én is ezzel az oldallal:)
2012. aug. 7. 02:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!