Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mennyibe kerül egy lucfenyő...

Mennyibe kerül egy lucfenyő csemete és ha megnő, lesz-e aki felvásárolja tőlem eladásra?

Figyelt kérdés
Hozzáértőket kérnék, hogy segítsenek nekem abban, hogy megéri-e fenyőfát ültetni? Ugyanis van egy 800 m2-es területem, amit hasznosítani szeretnék. Ja, és hány év alatt nő meg egy fa?

2012. aug. 17. 15:20
 1/2 anonim ***** válasza:
nagyon sok munka van vele és bizonytalan, sok év alatt nőnek meg, rengeteg energia ráfordítást igényel, ennek tudatában vágj bele, az is bizonytalan, hogy el tudod-e adni és itt nem konkrétan az eladásra gondolok, ellophatják őrizni kell, különböző kártevők, időjárás stb. ha őstermelő vagy a településeden is eladhatod szerintem, de ebben nem vagyok biztos
2012. aug. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha "rövidtávú" befektetést akarsz, akkor ültesd tele vegyesen mindenféle fenyővel, és akár 8-10 éven belül lesz egy halom karácsonyfád, amit decemberben (ha akkorra nem beszélik le teljesen az embereket róla) jó pénzért eladhatsz, feltéve ha a terület jól őrzött helyen van.

Felénk is van olyan aki évekkel ezelőtt csak ezért ültetett fenyőket a telkére!

2012. aug. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!