Kezdőoldal » Otthon » Kert » Valaki megmondaná, hogy ezek...

Valaki megmondaná, hogy ezek milyen kaktuszok? Meg, hogy mik azok a "kis" kaktuszok rajta? (Tovább lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kérdés adott, még annyit hozzá tennék, hogy amit a képen lehet látni "kis kaktuszok", azok új hajtások? Azokat ellehet ültetni? Vagy azt hagyjam csak ott a helyén?! És ha ültetni lehet, akkor, hogy ültessem, hogy ne szúrjon meg? :D Előre is köszi a válaszokat.



#kaktusz #kaktuszfaj #kaktuszfajta #kaktusz faj #kaktusz fajta
2012. aug. 21. 18:24
 1/4 A kérdező kommentje:

A képek amiket elfelejtettem berakni: [link]


[link]


[link]

2012. aug. 21. 18:27
 2/4 anonim ***** válasza:

A nevüket nem tudom, de annyit tudok segíteni, hogy vagy fehér vagy rózsaszín virága lesz különösebb gondozást nem igényel, télen sötét, száraz, hűvös helyen kiteleltehető

Képezni fog majd magán kis feke gubacsokat ne érj hozzájuk nagyon sérülékenyek később azokból lesz a virága. Igen azok "kis kaktuszok" én még várnák velük egy kicsit, hogy növekedjenek. Még kicsi korában simán meg lehet fogni (de ha szúrósnak érzed én papírzsebkendővel szoktam meg fogni) meg csavarni gyengéden és leválik, utána bele dugod a földbe azon a részén, ahol csatlakozott az anya növényhez. Az első pár locsolást felülről végezzük, hogy a kis növény gyökeret ereszen.

2012. aug. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, akkor majd átültetem őket, ha nagyobbak lesznek. :) Még várok válaszokat névvel kapcsolatban, de jöhetnek még ilyen értelmes HSZ-ek is.
2012. aug. 22. 01:01
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ez az a kaktusz.

2012. aug. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!