Kezdőoldal » Otthon » Kert » Cserélnék ms210 es stihlt...

Cserélnék ms210 es stihlt stihl 036-ra vagy stihl038 ra melyik éri meg? Vagy egyáltalán meg-e éri elcserélni mivel régebiek a 0 kiadásúak mint az ms kiadás

Figyelt kérdés
2012. okt. 8. 18:42
 1/1 dirtboy ***** válasza:

én 031AV használok légi favágásra is,meg bízható ha karban van tartva hiába 10 éves már.

ha tudsz olyan 0-ás gépet venni a mi biztos hogy jól működik nem vágnak át akkor megérheti cserélni.

a 210 es elég kis gép,nem tudom mire akarod használni a 0-ásokat ezért azt sem tudom megmondani hogy szükség van e a nagyobb köbcentisre vagy elég a 036 os is.

a 036 ra 50es vezetőt bátran felrakhatsz,tehát ha az neked elég akkor nem szükséges a 038 asat venni szerintem.

2012. okt. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!