Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogyan termesszek csalánt?

Hogyan termesszek csalánt?

Figyelt kérdés

Csalánt szeretnék termeszteni, hogy a tobbi gyógynovényt csalánfozettel ontozhessem.

De hogyan? m

Magról lehet? Vagy a szabadban ássak ki egyet? Vagy hogyan??? Légyszives minnél hamarabb válasoljatok!

Koszonom!!!



#csalán #nagy csalán #csalán termesztése
2013. febr. 27. 20:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A csalán, az nő mint a gaz... mert általában az is. Még sosem gondoltam direkt termesztésre, mert ha nem irtom ki, 2 méter magasságig nőné be az egész kertet. Szerintem emiatt nem is kell neki odafigyelés, csak annyi, hogy ne szaporodjon túl.
2013. febr. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De a mi kertunkben nincsen csalán! Hogyan fog odakerulni?
2013. febr. 27. 20:30
 3/16 anonim ***** válasza:
65%
első, nem kell kiirtani, gyógynövény! forrázd le, csinálj belőle teát, vértisztító, de öblítheted vele a hajad mosás után, csinálhatsz belőle salátát. amúgy, kérdező, én pl. kimentem az erdőbe, ástam ki gyökerestül, és átültettem:)
2013. febr. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom.

Én is a hajmosás miatt gondoltam.

Meg azt hallottam, hogy nagyon jó komposztálónovény!

2013. febr. 27. 20:34
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Off

Ez engem is érdekel. A csalán az erdőt kedveli? Ha homokba ültetem és tűző napra, akkor ott nem marad meg ugye?

2013. febr. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
44%

Csalánból annyi van vadon ,mint a tenger .

Kár lenne ilyet kertbe ültetni .

2013. febr. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

De tényleg! A csalán mindenütt ott van! Tavaly ültettem mindenfélét a veteményesbe.(hobbiból) Full tiszta volt a föld. Eltelt 2 hét, a cuccok épp hogy csírázni kezdtek a csalánok már vagy 20 cm-esek voltak. Nem tudom hogy. Nem győztem folyamatosan gazolni. Folyamatosan ott voltak.

Idén megint ültetek. Ha majd lesz csalán annyit adok amennyit csak akarsz.

2013. febr. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Hát szerintem meg nem.

Ha egy fontos gyógynovény, akkor mindig, ha szukségem van rá, akkor mindig rohanjak keresni frisset?

Én csak arra kértem választ, hogy hogyan és erre megkaptam így koszonom!

2013. febr. 27. 20:55
 9/16 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2013. febr. 27. 20:56
 10/16 A kérdező kommentje:
A koszonom elotti nem az utolsonak, hanem az azelottinek szólt! :D
2013. febr. 27. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!