Kezdőoldal » Otthon » Kert » McCALLOCH/Partner láncfűrészek...

McCALLOCH/Partner láncfűrészekből melyik típust érdemes megvenni 2 LE teljesítménynél?

Figyelt kérdés

2013. márc. 10. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
A partnert. Az félig-meddig Husi
2013. márc. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

McCALLOCH és a Partner gépeket egy cég gyártja csak más néven de igazad van a Husqvarna tulajdonában van. Köszönöm a

hozzászólást!

2013. márc. 15. 08:16
 3/6 anonim ***** válasza:
McCulloch láncfűrésszel még nem dolgoztam (nekem Stihl van) de kaszagéppel igen. Egy erős 4 ütemü-vel, és le a kalappal előtte. Nem a legjobb kategoriába sorolják,hanem a közepesbe, de othoni használatra nagyon jok.
2014. máj. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
McCalloch cs450elite husky motor van benne ezt bármelyik szakember megmondja neked
2014. júl. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
McCULLOCH gépekből szerintem a régebbi olaszban gyártottak a legjobbak,strapabírók és picivel erősebbek mint a kínai változatok.Sok alkatrészük kompatibilis a Husqvarnákkal de a henger az szinte sose vagyis én még nem találkoztam olyannal.Rendszerint kisebb portokkal,felömlőkkel teljesítmény csökkentet husqvarna jellegű hengerekről beszélhetünk.Bevonat minden esetben csak króm nem nicasil. Összességében jó kis gépek nekem is van 2 (436,842)megvagyok velük elégedve.
2019. szept. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon korrekt és szakszerű hozzászólás az utolsó személytől!

Mindenkinek nagyon köszönöm a választ!

2019. szept. 26. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!