Kezdőoldal » Otthon » Kert » Most vettem egy zárt kertet....

Most vettem egy zárt kertet. Van benne 20 gyümölcsfa, ennyi fára már érdemes motoros háti permetezőt venni?

Figyelt kérdés
Félek hogy hagyományos izommeghajtásos (ilyenem van) túlságosan sok időt fog igénybe venni ennyi fa permetezése, a lábaim is fájnak, lehet hogy érdemes volna gondolkodni egy benzinmotoros háti permetezőn. De azzal sokkal gyorsabb?

#motoros háti permetező #hagyományos permetező
2013. márc. 30. 09:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Érdemes,nem fogod megbánni .Tökéletesebb gyorsabb a munka vele .Csak meg kell tanulni vele dolgozni .Sokkal gazdaságosabb is .
2013. márc. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sokkal gyorsabb hatékonyabb gazdaságosabb mert jobban porlaszt és egy 5 méter magas szilvafa tetejét pumpálóssal aligha fújnám be.Nem beszélve arról hogy kevesebb permetszer fogy benzinfogyasztás minimális .És mióta megvan gyümölcsöm is több van.
2013. ápr. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, megvettem, a múlt héten ki is próbáltam, príma. Segédszivattyús, úgyghogy felvisz 10 méterre is, nem akadály a magas fa. :-)
2013. ápr. 15. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!