Kezdőoldal » Otthon » Kert » Makita láncfűrész van olyan...

Makita láncfűrész van olyan jó mint a Stihl vagy Husqvarna?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek ?
2013. ápr. 1. 00:48
 1/10 szokratesz ***** válasza:
79%
A Makita igazából csak a nevét adta hozzá. A fűrész szerkezetileg az osztrák Dolmár cég kipróbált terméke. Igen megbízható és strapás szerkezet. Ha annyira nagy neve nincs mint a stihlnek meg a Hq-nek, azért van annyira jó.
2013. ápr. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

Nem Makita láncfűrészem van .35 cm lappal .Német gyártmány .Ha jól van élezve a lánc,olyan mint az álom .Függőleges

darabolásnál elég a gép súlya .A másik kettőnek az ára

2 x több ennél.Azt már nem hiszem hogy 2 x többet is bírjanak ki.A Stilnél is már csak a név az eredeti .Azt kell megfizetni .

2013. ápr. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is*** ,előzö kezdete
2013. ápr. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 kunu lenke ***** válasza:
74%
Szia.Nekem Dolmárom van írta már Szokratesz is Dolmár-Makita egy cég így van!Én 6-7 éve használom a Dolmár-mat mint Ács-Tetőfedő és csak egyszer vittem szervizbe gyertyát cserélni és tisztítsák ki a belsejét.Én azóta vettem tartaléknak ugyan olyan gépet vész esetére ha felmondaná a régebbi szolgálatot de szerencsére még tökéletesen szolgál. Én teljesem meg vagyok elégedve ezzel a márkával,még az elektromos termékekkel fúrógép gyalu,flex.
2013. ápr. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 szokratesz ***** válasza:
78%

ok jogos, a Dolmár német cég volt. Épp osztrák oldalon kutakodtam gépek után miközben a hozzászólást írtam.

Sasch-Dolmár eredetileg.

[link]

De itt van a történte a cégnek.

2013. ápr. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem mondok véleményt a Makita-rol, mert nekem Stihl van. De mielött vettem (nem rég) beszéltem egy szerelövel, és ö azt mondta hogy a Stihl és a Husqvarna az elsö, de utana jön a Makita/Dolmar, Solo, Jonsered, Oleo-Mac, Partner.
2014. máj. 14. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
71%
Én pedig pont a stihl-t adtam el és makitát vettem helyette (otthoni használatra)! A cégnél Hq-t használunk, barátaim a stihlre esküsznek, én pedig a makitára :) Nem látok nagy különbséget, maximum az árában... De valóban dolmar az egész, csak makita színre van festve :) Amúgy a damilosom viszont teljesen dolmar és a szomszéd stihl-je már feladta, az enyém még megy :)
2014. jún. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
Ez nem csak a géptöl függ, hanem az embertöl is. Tarthat többet egy Makita mint egy Stihl vagy egy Husqvarna ha vigyázol rá. Attol hogy valakinek elromlik a Makita láncfűrésze az nem jelenti azt hogy rossz, lehet hogy csak nem tartották rendesen karban. Nekem Stihl van, de az nem azt jelenti hogy elitélem a többi márkát, tekintve hogy még nem volt másmilyenem.
2014. júl. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Fabók János válasza:
53%
Dolmar makita egy ua. csak kérdés milyen szinűvel akarsz dolgozni....dolmar is elég erős főleg a sachs dolmarok...
2015. jan. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Nacsa András válasza:
A makita nincs olyan jó mint a Stihl, viszont a Stihl nem ér annyit amennyiért adják. A Stihl szervizeléséről nem is beszélek mert egy vagyonba kerül. Jelenleg nekem 2 stihlem van egy ms260 és egy ms 390. A 260-ast jobban szerettem amíg nem került szervízbe és 110000 ft-omba került a javítása. Dúgó gyűrű légszűrő csapágyak takarítás és egy pár apróság tömítés ilyenek. Na ennyit nem ér a gép. Stihl-ből újat ne vegyél tiszta műanyag gagyi öntéshibák a megszokott minőséget pedig nem hozzák de az áruk maradt az egekben. 2-3 éves gépeket viszik javítani. A kisgép szerviz szerint jobb használtan egy régebbi típust megvenni és azt felújítani. Én szeretem a stihlt de a következő gépem makita lesz és ha beválik lecserélem a fűrészeket makitára.
2016. nov. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!