Kezdőoldal » Otthon » Kert » Melyik a legfinomabb paradicso...

Melyik a legfinomabb paradicsom fajta?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 17. 07:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Elképesztő, még hogy a fürtös a legfinomabb... :)))

Mint ha a legfinomabb gyümölcsre az volna a válasz, hogy a kerek jobb, mint a hosszúkás...


Én személy szerint folytonnövőből a Lugas F1-et szeretem, nagyon zamatos és leves, nem húsos, mert azok nem jók.

Féldetermináltból is van kedvencem, de annak nem tudom a nevét, egy véletlenül vásárolt fajta magját teszem el már vagy 10 éve, szerencsére ennél a fajtánál ez megoldható.

2013. ápr. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Érdekes, 11-es!

Én éppen azért szeretem a hosszúkás fajtát, mert nem csurog össze-vissza a leve, amikor beborítom vele a vajas-kenyeremet, hanem sűrű, zamatos húsa van.


Te pedig azt mondod, hogy az nem jó!

Mondd azt, hogy te azt nem szereted!!!!!

2013. ápr. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
èn is jobban szeretem a husosabb nem leveses fajtàkat fõleg a hosszukàs szilva alakuak husosak
2013. ápr. 19. 20:32
 14/14 anonim ***** válasza:

A Mobil egy minden igénynek megfelelő fajta!

Viszonylag ellenálló a betegségekkel szemben, befőzni zölden, lének, lecsónak, krémnek. És jóízű!

2015. szept. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!