Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hülyeség nagy cserépbe kiültet...

Hülyeség nagy cserépbe kiültetni a paradicsom palántákat?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 24. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy miért akarod.


Elvileg egész nagy cserépbe (virágdézsa méretü) lehet nevelni, teremni is fog, kisebben nem igazán, mert sem elegendö tápanyaga nem lesz, sem elég vizet nem tudsz neki adni.

2013. ápr. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem volt lehetőségem ősszel betrágyázni a talajt és nagyon homokos nálunk a talaj, így gondoltam, hogy több értelme lenne valami nagy cserépbe, komposzttal kevert virágföldbe.
2013. ápr. 24. 13:52
 3/7 acelsziv ***** válasza:
miért volna az? Legalább be tudod vinni, ha fagyást mondanak éjszakára.
2013. ápr. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan lehet. Annó a balkonon is termesztettem paradicsomot nejlonzsákban.
2013. ápr. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
"muskátliföld" jó neki komposzttal keverve?
2013. ápr. 24. 17:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Még ültetéskor is elintézheted a trágyázást. Kicsit nagyobb gödröt ásol, bele egy adag trágya, rá egy lapát föld, és mehet bele a palánta. Pont, mint ahogy a tököt/dinnyét szokás vetni.
2013. ápr. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Úgy van, ahogyan az előttem válaszoló írta. Nyugodtan trágyázhatsz most is, csak arra vigyázz, hogy a növény gyökere ne érintkezzen közvetlenül a trágyával, mert megég tőle. Jobb neki szabadföldben, mint cserépben.
2013. ápr. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!