Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ha nem szeretnék fűszernövényt...

Ha nem szeretnék fűszernövényt ültetni akkor honna tudom őket beszerezni? Rozmaring, ruccola, kakukkfű stb. Vagy ezeket inkább javasolt ültetni?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 26. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Én sajnálok 3-400Ft-ot kiadni érte,úgyhogy ültetem,pár hét alatt megnő szépen,a mag csak 30-40 Ft,és több cserépbe elég.

most pl tescoban vettem magot.

2013. ápr. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

En is "jatszottam" vele egy idöben, most az idöbeosztasom miatt egyszerüen megveszem a kesz füszert. Kotanyi es hasonlo füszerekre gondoltal?

Tesco es nagyobb üzletekbe mindenfele füszer es füszerkeverek van, bar ruccolat meg nem lattam, es eleg sokaig ki is tartanak.

2013. ápr. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kell Kotányit venni, jó a Tescos is. Azt is a Kotányi termeli.

Ruccolát rendszeresen látok az Aldiban.

2013. ápr. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ember nem csak azért ültet fűszert a kertjébe csoportosan vagy lépcsőzetesen mert szükséges, hanem mutatós is. A 80%-a nem igényel sok tápanyagot és vizet, inkább a menták amik vízigényesebbek.
2013. ápr. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!