Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mennyire nő és mikorra nő meg...

Mennyire nő és mikorra nő meg egy futórózsa?

Figyelt kérdés
Nemrég(kb 3 hete) ültettem egy igen fura fajtát. Csak 150 cm-es magasságú lesz (elvileg) :) Kezd már növögetni, de hogyis mondjam olyan tearózsás növekedésű.... :) Szóval nem tudom, hogy mikor számíthatok egy erőteljes növekvő fázisra. Ez az első futórózsám és rózsabolond vagyok, ezért is választottam ezt a fajtát. Lehet, hogy jövőre inkább egy átlagosat kéne ültetnem mellé, hogy futónak látszon? :)))) Kezdek félni, hogy jól megjártam ezzel :)))
2013. máj. 9. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Van futórózsánk sajna nem tudom mennyi idő alatt érte el a mostani kolosszális méretét de tény, hogy mocskosul nagy. Iszonyatosan rühellem :D Örülj ha kicsi, 2-3 év és már nem fogod értékelni a rózsákat :D
2013. máj. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Többféle növekedésű fajta van. Nekem van 3+ éves, ami most nincs még 1,5 méter, meg van nála 1 évvel fiatalabb, amelyik 2x akkora. Fajtafüggő. Milyet ültettél?
2013. máj. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtál! Nos, nem tudom egész pontosan a nevét már, de a tövén az volt, hogy növény magassága 150 cm és hogy futó. Akkor megnyugodtam, hogy lesz belőle valami. Azért nem akartam még nagyon nagyot venni, mert először kiakarom ismerni a futó gondozását. Ezen kívül gondolom, hogy a nagyot magasan metszeni az nem egy álom :) Lehet, hogy akkor ennek még kell egy év, mire megindul.
2013. máj. 9. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!