Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen a jó dugvány? Vagy ez...

Milyen a jó dugvány? Vagy ez növényenként változó? Honnan tudom (ránézésre) miket lehet dugványozással szaporítani?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Konkrétan most Azáleát szeretnék,tavaly meg a Rózsa volt porondon,azt már tudom,de egy Azáleánál például honnan és hogyan kell elvágni,hogy jó legyen? És mikor?

És Vérszilvafát is lehet például dugvánnyal?

Sok növénynél meglepődve olvasom,hogy lehet,Én ehhez nem értek,hogy honnan lehet ezt tudni? Eddig minden évben magról szaporítottam,évelőket meg tőosztással,így még nem,de idén ezt is ki szeretném próbálni.:)

Köszi minden tanácsot!


(Ja és hogy még csűrjem-csavarjam a dolgokat,sok hagymás növénynél is meglepődve olvastam az idén,hogy magról is szaporítani lehet.:o Csak tán nem az Azáleát is? Köszi!)



2013. máj. 16. 18:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!