Kezdőoldal » Otthon » Kert » VÉRSZILVAFA és LILIOMFA -...

VÉRSZILVAFA és LILIOMFA - MAGNÓLIA hozzáértőkhöz kérdések!?

Figyelt kérdés

VÉRSZILVAFA: Törzséből alul hozott "kicsinyeket" 3-4 ág is kinőtt ilyen J alakban,de nem a gyökértől,hanem a föld feletti törzs részéből. Hogyan és mikor válasszam le szaporítás céljából?


MAGNÓLIA: Most készülök vásárolni,de ideiglenes helyhiány miatt pár évig dézsában tartanám. Bevállalhatom ehhez a legnagyobb méretű MAGNOLIA SOULANGEANA fajtát? Vagy ez tönkremenne az évek alatt dézsában? Egyáltalán van aki bármilyen Magnóliát is nem a szabadföldben tart?


KÖSZI ha bármelyik növénnyel kapcsolatban tudtok segíteni!:)



#vérszilvafa #magnólia #vérszilva fa
2013. máj. 25. 11:09
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Csak most olvastam a 19-es hozzászólást,amit nagyon szépen köszönök és megfogadom a tanácsot.Mert valószínűleg ugyan az a jelenség.De akkor most mit is? Köszi!
2014. máj. 3. 14:56
 22/24 A kérdező kommentje:
Na ma annyit tudtam meg,hogy a rézgálic,az a kékkő,amivel permetezni is szoktak.Akkor nem ez az,amivel locsolni kell igaz?
2014. máj. 28. 23:11
 23/24 anonim válasza:
Szia! Épp most küzdök hasonló problémával ugyanilyen magnóliával kapcsolatban. Kicseréltem a földet előtte, a növény él de nagyon sárgul. Gondoltam, hogy esetleg hiánybetegsége van. Te végül sikerrel jártál, kiültetted a magnóliát?
2015. jún. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Sehogy sem boldogultam vele. Egy-két évig elvegetált, kihajtott,de már eleve sárgásan,meg ilyenek. Végül az idei telet már ennyire sem élte túl. Pedig nagyon szeretnék ilyen növényt, vagy bármelyik Magnóliát! De majd legközelebb remélem több sikerrel járunk.:)
2015. jún. 11. 10:01
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!