Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a Gardena Classic 300 műtrágya és fűmagszóró masinával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Füvesítés előtt állok és érdekelne, hogy jó vétel lenne-e egy ilyen eszköz.

Jól használható? Hatékony segítség? Megéri az árát?

Akinek van az elégedett vele?


Minden véleményt köszönettel veszek.

Ha esetleg nagyon jó beszerzési forrást is tud valaki ajánlani, az már maga lesz a tökély. :)



#füvesítés #Gardena szórókocsi #Gardena Classic 300 #fűmag szórókocsi #műtrágya szórókocsi
2013. máj. 30. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Hali!


A legjobb szerintem a Scotts/Substral EasyGreen szórókocsi. Sokkal egyenletesebben juttatja ki a tápot/magot, valamint nagyon pontosan szabályozható a mennyiség.


Amennyiben idén füvesítenél, akkor minél gyorsabban. Ajánlom az ICL Landscaper Pro New Grass műtrágyát hozzá.

2021. szept. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
jajj, nem tudom miért dobta fel a kérdést, most látom csak, hogy 8éve volt :D na mind1, hátha olvassa vki és segít a válaszom :)
2021. szept. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltál. Nem véletlenül dobódott fel a kérdés. :)

Szándékosan emeltem ki, mert anno, amikor még igazán aktuális lett volna számomra, akkor nem érkezett válasz. Hozzád hasonlóan magam is úgy gondoltam, ha most esetleg válaszol valaki, akkor az másnak talán segíthet.


Egyébként anno megvettem a kérdésben szereplő Gardenát. Pofás kis eszköz, de nekem egyszerűbb volt saját kézzel szórni a magokat is és a műtrágyát is. Gyakorlatilag csak egy kisebb, 50 m2 körüli közel egybefüggő területnél használtam egyszer. Kisebb és tagolt területeknél szerintem egyszerűbb a kézzel kiszórás vagy olyan eszköz használata, ami kézben tartható szórás közben. Nagyobb, egybefüggő, dísznövényektől mentes területnél biztosan haladósabb és átláthatóbb a Gardenával vagy más hasonló gurulós eszközzel a füvesítés.

2021. szept. 27. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!