Kezdőoldal » Otthon » Kert » Otthon termeszteni zöldséget?

Arwen kérdése:

Otthon termeszteni zöldséget?

Figyelt kérdés
Szeretnék otthon, cserépben/ládában saját zöldségeket nevelni, termeszteni, de nem tudom honnan kell beszerezni a megfelelő magokat. Illetve, hogy van-e különbség a termesztésre és fogyasztásra szánt magok között? Hogy érhetném el, hogy ne legyen tetves a kis terményem? Milyen föld kell neki? és egyéb kérdések, amik talán nem jutottak eszembe. :)
2013. jún. 13. 11:02
 1/2 anonim válasza:

A legjobb föld a kerti föld, de én általános virágföldben is neveltem már fűszernövényeket. Nincs szerintem különbség, de ha sikerélményt akarsz, akkor kezd palántákkal. Azokat beülteted egy ládába, és napos helyen megfelelő időközönként locsolod. Ha teszel közé fokhagymát, büdöske virágot, vagy más ilyen riasztó növénykét, akkor nem lesz tetves, mert ezeket a tetvek nem szeretik. Egy-egy persze előfordulhat, figyelni kell rájuk. Balkonládában, cserépben nagyon sokféle növény zöldség, fűszerek, még krumpli is termeszthető.


Ezt találtam, nézd meg, sok okos dolog van itt:

[link]

2013. jún. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! :)
2013. jún. 18. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!