Kezdőoldal » Otthon » Kert » Egy hatalmas kertet hány óra...

Egy hatalmas kertet hány óra álatt ásol fel?

Figyelt kérdés
2013. júl. 25. 11:07
 1/8 A kérdező kommentje:
illetve esö elött vagy után érdemes felásni?
2013. júl. 25. 11:08
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A hatalmas kert,milyen mértékegység ? Kertnél m2 szoktak használni .
2013. júl. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
55%

2 nap alatt fel lehet szerintem!

Én 2 hétig szenvedtem vele mert kedvem nem volt meg időm se nagyon.

Mikor hozzá kezdtem délután 4 körül lehetett. Akkor meg csináltam az egy negyedét. Aztán mindig kb úgy csináltam hogy pár nap délután 4-től 6-ig vagy 8-ig. De kb 5 nap kellett így hozzá. Szóval ha csak kimondottan ezt csinálod akkor hamar kész leszel. Hallgass közbe rádiót hogy ne legyen monoton. Nekünk már szépen kinőtt a fű :D 16/F

2013. júl. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
én nö vagyok egy jo nagy telekröl van szó felásnám de negyedekre bontottam aztán ha véágeztem szolnék egy ismerösömnek aki elboronáélná mert hepe hupás a talaj ekém nincs és rotácios kapám se sajnos igy marad az áso
2013. júl. 25. 11:48
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

a kisebbik kertünk 1000négyzetméter.

nincs az a pénz, hogy kézzel ássam fel.

inkább kifizetem a traktoristának az 5000Ft-ot és felszántja.


Egy hatalmas kertet kb fél év felásni.

Ha száraz akkor sem túl jó ásni (a homokos lefolyik az ásóról, az agyagos meg olyan kemény, mint a beton), ha meg nagyon vizes, akkor se mert marha nehéz a föld.

2013. júl. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Miért kéne ásni, mikor traktorral percek alatt fel lehet szántani...
2013. júl. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
ha befér a traktor ,szántasd fel. esetleg kérj meg egy szomszédot, akinek van robikapája, h. robizza fel, kifizeted. akkor neked már csak el kell gereblyézni. vagy egy kis földmunkagépet hívj, 20perc alatt elegyengeti, csak viszonylag drága az óradíja egy ilyennek.
2013. júl. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1 óra alatt normálisan 30-40 nm-t lehet felásni ha előtte esett vagy jól belocsoltad. Szárazon rögös lesz és kemény.
2013. júl. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!