Kezdőoldal » Otthon » Kert » Tetőcserépből kerítés? Nincs...

Tetőcserépből kerítés? Nincs valami módja? Hallott már valaki ilyesmiről?

Figyelt kérdés
2013. júl. 27. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Mekkora ötlet!
2013. júl. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lattam es nem is hallottam, de elkepzelheto, es megvalosithato az biztos, mas kerdes hogy mennyire lenne tartos es biztonsagos kerites, ha csak nem valamilyen extra eros beton cserepet hasznalsz fel, de a hagyomanyos nem birna ki szerintem. Nem rossz otlet kulonben
2013. júl. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tán cserépgyártó cégnél dolgozol? :)


Cserépkerítésről még nem hallottam, de teljesen megvalósíthatónak tartom. Több ötletem is lenne. Itt az a kérdés, hogy mennyi csereped van? !!! Nem mindegy, hogy olcsóbban kevés cserépből akarsz valami egyedit csinálni, vagy pedig nem tudsz mit kezdeni a cégtől nyúlt milliónyi cseréppel. Na jó bocs, ha tetőt cseréltél, akkor a régit szeretnéd kerítésként felhasználni... Teljesen jó és környezetbarát megoldás, csak nem hagyhattam ki a rosszindulatú feltételezést. :))

Szóval mennyi csereped van, és milyen hosszú/magas kerítés kell?

Átlátható legyen vagy ne?

2013. júl. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Továbbá mennyire átmászható legyen... Avagy biztosnságos legyen utca felé, vagy csak kerti kerítés....?
2013. júl. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát, most hogy átlátszó legyen-e vagy sem tök mindegy. 15 m-es szakaszról van szó. De sz is elég lenne ha egy rész megoldódna vele.


Le kellett bontanunk a melléket és most az udvaron foglalja a helyet a rengeteg.

Nem 1,80 magas kerítésben gondolkodom, hanem, hogy esetleg a lábazatot abból összedobni...


Vagy kifeszített csirkeháló között kitölteni egy szakaszon...

2013. júl. 30. 15:10
 6/6 A kérdező kommentje:
*Bocs, nem tom miért átlátszót írtam. Sztem minden kerítés átmászható.
2013. júl. 30. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!