Kezdőoldal » Otthon » Kert » Tavaly októberben elültetett...

Tavaly októberben elültetett tujáink rohamosan barnulnak, miért?

Figyelt kérdés
Rendszeres locsolás ellenére augusztus közepétől vettük észre, hogy alulról felfele barnulnak és hullajtják a levélzetüket. Az eladó szerint ez normális jelenség így ősszel. Tényleg az? Mi lehet az oka?
2009. okt. 27. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyenek voltak, és kb. 1 hónapja leszedtem belül a barna leveleit, a tövénél pedig "tányért" csináltam, fellazítottam a földet, hogy jobban a gyökeréhez jusson a víz. Azóta sokkal jobban néznek ki, és nőttek is.
2009. okt. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A tuják összel hullajtják a levelüket, csak nem az összeset, ez normális.
2009. okt. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Nekünk is van "tányérunk", egész nyáron úgy kapták a vizet, ezért gondoltam azt, hogy nem száradhattak ki.

Köszi!

2009. okt. 28. 09:09
 4/5 anonim ***** válasza:
A tuják örökzöldek ugyan, de ősszel ők is fokozottan hullajtják a leveleiket. Amíg kicsik és amúgy is ritkás a lombjuk, ez ijesztő lehet, majd ha besűrűsödnek, megerősödnek, alig fogod észre venni (csak alattuk látszik majd a kupac :=) ).
2009. okt. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :-)
2009. okt. 31. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!