Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ha most, februárban elvirított...

Ha most, februárban elvirított az amarilliszem, szeptemberig mi a teendő vele?

Figyelt kérdés
Utánanéztem interneten, de ahány oldal, annyi félét írtak, így most elbizonytalanodtam. Köszönöm.

2014. febr. 28. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk az virágzott újra, amelyiket visszavágtuk és kvázi kiraktuk a külső ablakpárkányra, szinte teljesen kiszáradt. Amelyik bent maradt folyamatosan az szép zöld, de nem akar virágszárat hozni.
2014. febr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tartod tovább, aztán áprilisban kiülteted a szabad földbe, vagy rosszabb esetben átteszed nagyobb cserépbe.

Októberben (vagy később, ízlés kérdése) hűvös helyre viszed, vagy a földből kiszedve, vagy ha cserépben van, akkor úgy, de mindenféle öntözés nélkül.

Utána (legalább másfél hónap, de inkább több) beviszed a szobába, beültetve. Amikor megjelenik a bimbó hegye, akkortól szabad öntözni.

2014. febr. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha cserépben lesz, akkor is ki kell tenni szabadba, csak akkor tápoldatozni is kell, ezt kihagytam.
2014. febr. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!