Kezdőoldal » Otthon » Kert » Az udvaromban van egy norton...

Dimitrij90 kérdése:

Az udvaromban van egy norton kut ami jo pár éve nem volt használva. Probáltuk szivattyuval, de csak iszapos viz jön belöle, az is csak nagyon lassan. Hogyan lehetne belöle tiszta vizet "elövarázsolni"?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 22. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:

A Norton kút az a kézi dugattyús szivattyú egyik típusának neve:

[link]


Feltételezem, hogy ún. fúrott kútról van szó, ami eliszaposodott. Felénk ezt kompresszorozással szokták orvosolni.

2014. ápr. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen ez az! Köszi!
2014. ápr. 22. 16:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt a fajta kutat milyen mélységig lehet használni?

Régi ásott kútra lehet ilyet építtetni? Ki készít ilyet?

(Bocs a kérdésekért, de örülök, hogy rátaláltam erre a kérdésre, ezért használtam ki a lehetőséget)

2014. ápr. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elméletileg bármekkora mélységig használható, mert olyan hosszúra van készítve a szár, hogy a pumpa beleérjen a vízbe, de gyakorlatilag 7-8 méternél mélyebb vízszint alatt még nem láttam működni.

Ásott kútba is belógathatod.

2014. ápr. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
köszönöm, megpróbálok ennek akkor utána járni.
2014. ápr. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!