Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen olcsóbb láncfűrészt...

Milyen olcsóbb láncfűrészt vegyek? Milyen a SKIL, PARTNER, McCULLOC gépek (nem elektromos! )?

Figyelt kérdés
50-70 ezret szánok rá,nem nagy igénybevételre szánnám,ház körüli munka,fűtésszezonba 2-300 mázsa fát összevágni,de nem szeretnék 4-5 év után másikat venni.Van olcsóbb minőségi gép?

#LÁNCFŰRÉSZ
2014. ápr. 22. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Dolmar tényleg nem rossz.
2014. ápr. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is így gondolkodtam vettem is 60 ezerért egy Makitát. 6 6 éve . Szemétdombra került. 10 erdei köb fát vágtam vele évente. Azt olvastam itt hogy más is járt így Husqvarnaval ami kis hobbi gép volt. Ugyan így kuka lett a vége. Hiába márkásak ha nem erre találták ki hanem hobbi célra. Te 2-3 száz mázsát akarsz vele vágni évente. Az erőlködéstől szét kopnak a Makitával 1 hétig vágtam a 10 köb-öt. A nagy Husquvarnaval amit vettem erőlködés nélkül 1 napig tartott. Én Husquvarna 450-e-t vettem . Drága de hátha kibir tizen éveket is. Ekkorát tanácsolt venni a Husqvarna szervíz egyik dolgozója.
2014. ápr. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
6 éve nem 66
2014. ápr. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Így van, ahogy a 3. válaszoló írta.

A Dolmar a Husival együtt a legmagasabb kategória (a Stihl fölött), viszont ez egy hobbigép, nemigen bír összességében 1000 mázsánál többet.

2-300 mázsához már 100 E fölött gondolkodj, hogy kibírjon 10 évet.

Vagy a másik variáció: megveszed ezt, aztán javítgatod. Lehet, hogy összességében 10 év után úgy látod, még mindig olcsóbban jöttél ki. Csak egy csomó idegesség lesz vele, meg nem akkor dolgozol, mikor akarsz, hanem mikor jó lesz a géped.

2014. ápr. 24. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Más is azt mondja hogy inkább spóroljak és vegyek komolyabbat,ezt fogom tenni.
2014. ápr. 24. 16:50
 7/8 anonim válasza:

Ha még nem vettél akkor nézzél szét itt.

[link]

Vagy nézd meg ezt.

[link]

Nekem eddig be vált mióta meg van a husqvarnákat nem is nagyon használom,ezt tesztelem mit bír.De itt több embernek is van ilyen gépe ha gondolod kérdezősködj

[link]

2014. máj. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Minek nagy gépet venni, nehéz mint a dög. Dönteni oké de darabolni őrültség tíz kilós fűrésszel. A derekam szakadna szét tőle.
2023. ápr. 7. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!