Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mtd Thorx motoros fűnyírókkal...

Mtd Thorx motoros fűnyírókkal mi a baj?

Figyelt kérdés
Mindenhonnan azt hallom, hogy Thorx motorosat ne! Kevesebbet bírnak mint a Briggs? Vagy miért szidja "mindenki?"
2014. máj. 16. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Én az egész MTD szidom,az összes termékével együtt .
2014. máj. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hondát vennék szívem szerint, de az megfizethetetlen... :-(
2014. máj. 16. 17:14
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagy baj van mind kettőt el kell hajítani. Nekem Briggs motoros volt. Jöttek a bajok vagy 8-10 év után én hülye meg el kezdtem költeni rá. Már vagy 15-öt rá költöttem mikor még mindíg nem volt jó. 40-Ért akartak teljes motorgenerált csinálni. Hát vettem 32-ért egy Thorx motorosat 8 év mulva ha kell ki hajítom . Egyikre se szabad költeni.
2014. máj. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A márkás gépeket is akkor szabad megvenni,ha még a régi helyen gyártják .Akkor még talán eredeti,és lehet hinni bennük .Drága pénzen nem csak a márka nevet megvenni .

Nem egy márkás terméken szerepel,gyártási hely: EU

Na most dönts el hol is gyártották .Hogy nem eredeti,az tuti .

2014. máj. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Menj el bármelyik kisgépjavító műhelybe, biztos látsz ott Thorx motort, aminek valami komoly baja van, pl. a hajtókar kiütötte az oldalát.

Ha szerencséd van, akkor még az 1 év gari alatt történik, ha nincs szerencséd, akkor két nappal később.

A Thorx motor se mind romlik el, némelyik sokáig megy gond nélkül, ez szerencsejáték.

Egy Briggs vagy Honda dupla ideig lesz hibátlan. Bár anyaghiba azoknál is lehet, meg minden gyártmánynál, csak sokkal kisebb eséllyel.

2014. máj. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!