Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen motoros háti permetezőt...

Milyen motoros háti permetezőt érdemes venni?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy érdemes-e megvenni a 25-35 ezer forintos kategóriát? Stihl-re nincs 150e forintom és kihasználva sem lenne. Az olcsóbbakról van valakinek tapasztalata?

2014. febr. 27. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:
MTD ,és kinai motorral gyártottat ne vegyél .
2014. febr. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt mondják a 25-35- ezres nem túl jó. Sokan panaszkodnak hogy nem visz fel 5-6 méter magasra. Ha igaz akkor tényleg nem érdemes ilyet venni. Az egyik rokonom sima pumpálós permetezőre tett toldót és úgy lemosózott. Épp most nemrég mesélte. Pedig neki is van motoros 30 ezer forintos csak nem visz fel 5 méterre. Pedig éppen ezért veszi az ember. Ha nem visz fel semmi értelme sincs. Nekem ilyen van csak már vagy tíz éves , szél csendben simán permetezem vele a legmagasabb fákat is. Mondjuk dupla annyi cm3 es mint a gagyik.: [link]
2014. febr. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Mi ugyanebben a cipőben jártunk 3 - 4 éve, és internetről rendeltem kínai gyártmányú 3WF-3S motoros háti permetező SP-415S | 39.900.- Ft


Az első néhány használatkor elszabadult benne valami érvényesítettük a garanciát, korrekt módon el is vitték papírforma szerint tokkal vonóval. Viszont vissza már csak a gépet kaptuk garanciapapírok nélkül. Későbbi használatkor hol nyomta a permetlét hol nem, kiderült hogy a pumpa részében valami tengely volt görbe, 5000 Ft volt a javíttatása de millió darabra szedték szét.


Idén a lemosópermetezést akartuk vele elvégezni de valahogy a permetlé a ventilátor házba csordogált onnan meg a gatyámra szóval most már szó szerint a tököm tele van ezzel a permetezővel. Ha te is ilyen csodás élményeket akarsz akkor nagyon ajánlom a 3WF szériát.


Amúgy megmutattam a gépet egy profi szervizes barátomnak aki ránézett és ezt mondta "Ja ja kínai Agrimotor-os konstrukció köszönöm de szívjál vele te".

Egy komplett pumpa alkatrész közel annyiba kerül mint az egész gép.


Kérdeztem tőle hogy milyet érdemes venni, ami azt tudja amire való és szerviz szempontból olyan mint autóban a Toyota, Mazda, Suzuki (tehát max olajat kell benne cserélni) Oleomac MB 800

[link]


Nem olcsó de nincs vele kálvária.


Tehát olcsó szarral csak az idegeid mennek tönkre, hosszútávon meg többe kerül mint az ami megéri, az 100.000 Ft felett van, de az pöcre indul és ha normálisan karban tartod akkor örök darab.

2015. ápr. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!