Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ajánljatok benzines fűkaszát!?...

Ajánljatok benzines fűkaszát!? 50 000 Ft-ért mit érdemes venni?

Figyelt kérdés
Nagyobb területet kéne vele vágnom, és olyan 50 000 Ft környékén van rá keretem. Már utána olvasgattam, de 100 000 nincs rá, 17 000 Ft-os Straus fűkaszákat meg nagyon gagyinak mondják. Valaki okosabb jártasabb a témában segítsen ha tud, hogy mit érdemes venni. Köszönöm!

2014. máj. 17. 17:57
1 2
 1/20 anonim válasza:
ALKO
2014. máj. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Einhell ,nekem az van,sosincs vele gond
2014. máj. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
71%
tologatósat vegyél, oldalkidobósat, azzal gyorsabb és szebb is lesz
2014. máj. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Az utolsó válaszolótól kérdezem, hogy esetleg tudnál linkenli egy olyan fűnyírót amire gondoltál?
2014. máj. 18. 01:35
 5/20 anonim ***** válasza:

Olyan térdig (derékig) érő füvet vágnál vele, gondolom. Ahhoz kell a teljesítmény, ilyen 1-1,5 LE-s géppel semmire nem mész.

Egy minőségi, nagy teljesítményű gép meg pénzbe kerül.

Mekkora területről van szó egyébként?

2014. máj. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

felesleges levágni a füvet rövidre, mert kiszárad. az éjszakai pára nem csapódik ki a fűszálon és ezért nem kap nevességet és jobban párolog a föld, mert nem árnyékol.


egyszerű fű-kasza, aminek nincsen fűgyűjtője, ezek oldal irányba dobják ki a füvet, így nem fogja a lábadra szórni. lehet vele nedvesen is kaszálni, mert kiszórja oldalra.


beállítod a magasságot a legmagasabb értéktől egyel visszább és szép füved lesz. nem kell összegyűjteni a levágott füvet sem, a tápanyag visszakerül a területre. annyi lesz a gond, hogy a területen a járdákat le kell majd sepregetni

2014. máj. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

ha gyűjtóset veszel, akkor annak hátrafelé lesz egy tartója ami megtelik és nem tudod eltenni a levágott füvet, úgysem fogod használni, mert a levágott fűvel nem tusz mit kezdeni és sok felesleges munkád lesz. le fogod venni a tartót emiatt és nem használod-

ha leveszed, akkor kiszórja a füvet hátra, a lábadra. ha becsukod az ajtót, akkor nem szórja ki, de akkor neves fü fel fog rakódni a dobban és elakad a munka.


eredeti oldalkidóbóssal nincs semmi gondod

2014. máj. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

sokkal olcsóbb mint a gyűjtős és könnyebb is, nem kell önjárós emiatt, beférsz vele minden hová, mert kisebb is és nagy füvet is el fog vinni,


az a vállra akaszthatós kasza nem jó a háztartásba, az egy művész aki azzal tud kaszálni és nagyon lassú is

2014. máj. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
89%
nekem ez a harmadik kaszám, és tudatosan vettem ilyen egyszerűt volt gyűjtős, volt mucsolós gépem, de ez az ideális 700m2 tartok rendben vele
2014. máj. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

[link]


legyen rajta magasság állítási lehetőség


ha száraz idő vann akkor nagy mgasság, ha nedves idő jön alacsonyra állítod

2014. máj. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!