Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mennyire tesz jót a palántáimnak?

Mennyire tesz jót a palántáimnak?

Figyelt kérdés

Magról vetettem paradicsomot, a palánták kibújtak, de a nővérem a macskaalmot pont mellé szórja. Tudom, hogy nem szabad a földre szórni az almot, mert betegségeket hordoz, de nem tudom megértetni a nővéremmel, hogy baromság, amit csinál.

A palánták elkezdtek kibújni, de most mintha megálltak volna, sőt valamelyik el is tűnt. mi a csudát csináljak ezzel? Ellapátolom amúgy mert van egy emésztő, amit amúgyis be kell temetni, de másnapra ugyanakkora a kupac, és már nem igazán győzöm.



2014. máj. 24. 13:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon nem tesz jót! A macska nagyon erőset trágyázik, kivégzi a kis gyenge palántákat. Én a sima tyúktrágyából is óvatosan trágyázgatok, mert kiöli a rendes erős növényt is az erős ürülék. Nagyon figyelj, mert ez elrontja az egészet, és nem tudom de nehogy valamit felszívjon a növény ami ártalmas az egészségre ha majd leszedésre kerül sor.
2014. máj. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gyűjtse egy zsákba vagy áss egy mély gödröt olyan helyen ahova sosem lesz ültetve semmi közvetlenül. Én sem enném meg a macskakakis zöldséget, de talán a nővérednek kéne felszolgálni... miután megette közölném vele honnan volt.
2014. máj. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!