Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mi rághat lyukat az eprembe?

Mi rághat lyukat az eprembe?

Figyelt kérdés
És mikor teheti, hogy tetten érhetném? (lenne hozzájuk //is// 1-2 kérdésem). Láttam már a lyukakban hangyákat, de csak elvétve - nem rájuk tippelek. Viszont keresztül - kasul van "vakondtúrva" az egész epres. Talán lótetű? Csigát is láttam 1-2 -t (meztelent csak 1- et). Mi lehet a "megfejtés"?
2014. jún. 1. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Meztelen csiga.....nálunk rendesen pusztítják az epret :S
2014. jún. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is a meztelen csiga, most nagyon megszaporodtak, felzabálják az összes salátánkat, meg az epret is azok pusztítják nálunk. Szerintem nálad is. Ilyen apróbb termetű meztelen csiga. Nagyon nem tudsz mit tenni, permet, de akkor meg oda a bio. Mi egyelőre küzdünk a természet ellen :D
2014. jún. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Áss le flakont vizezett sörrel töltve és annak a szagát imádják és belepotyognak. Ki nem írtod mindet, de felére lenyomhatod, főleg, ha az eper küré rakod.
2014. jún. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, tényleg valszeg a meztelencsigák lesznek - és kicsik lehetnek, mert nemnagyon láthatóak (egyet tényleg találtam az egyik epren). Vagy talán éjjel (sötétben) csinálhatják?
2014. jún. 1. 20:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Éjjel, nappal, mindig :D amúgy esti állatok, úgyhogy valószínű sötétedés után kúsznak elő a földből. Mint a zombik.
2014. jún. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi !!! (ma meglesem őket,és lesz hozzájuk néhány kerestelen szavam).
2014. jún. 1. 20:52
 7/8 anonim ***** válasza:

Ősszel szórd meg csigaölő granulátummal a környéket, hogy ilyenkorra már ne legyenek olyan sokan.

Most is szórhatod mondjuk, de legalább fél méterre, vagy inkább még távolabb az epertől. Éjszaka elmászkál egy részük olyan távolságra is, és akkor már nem mennek vissza, ha bekajáltak belőle.

2014. jún. 2. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi!!!
2014. jún. 2. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!