Kezdőoldal » Otthon » Kert » Szerintetek hogy lenne jobb?

Csajszíiíi kérdése:

Szerintetek hogy lenne jobb?

Figyelt kérdés

Van egy kertünk amiben gyönyörű fű volt. Miután a szüleim elváltak, anyukám új párja épített egy garázst meg egy ólat. Szerelt is az udvarban, úgy hogy mindenféle olaj és vegyszer kifolyt. A garázst ma bontottuk le, és majd az ól is le lesz bontva.

Szóval én ezt a kertet meg akarom csinálni olyanra mint amilyen volt. A kérdésem az lenne: kell-e új föld, vagy a régi is jó lesz? Előre köszi a válaszokat :)



2014. jún. 7. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
a szennyezett foldet mindenkeppen el kell tavolitani, az olaj es a vegyszerek miatt amugy sem none ott semmi.
2014. jún. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Elsőnek igaza van! És emellet ne a legolcsóbb fűmagot vedd inkább vegyél xy-forintal drágábbat mint hogy valami olcsó rosszat! és nem árt ha a új földbe keversz egy kis trágyát!
2014. jún. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem nagy mennyiségű anyag folyt ki, akkor nem kell vele foglalkozni. Ha látni a nyomokat, akkor azt a részt el kell távolítani.
2014. jún. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én kicserélném a földet,később a kert meghálálja hidd el...én nem tettem,bánom is,ha már elülteted a növényeket és látod,hogy nem nőnek csak sárgulnak az olajos földben nehezebb a földmunkát elvégezni,inkább azzal kezdjétek..
2014. jún. 8. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!