Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen zöldséget lehet még...

Milyen zöldséget lehet még ilyenkor ültetni/vetni?

Figyelt kérdés
2014. jún. 16. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:

patiszon,uborka,tök,borsó,répa,petrezselyem,saláták


Én napraforgót is egy hete ültettem,kukoricát is még fogok (már van ami fél méter magas,de kb 2 hetente ültetek 1-2 sort,igy sokig van zsenge kukoricám,ugyanez a borsó,van amit most már szedek,van ami virit,és van ami most kel ki)


Aminek már késő van szerintem az a paradicsom,papika,még max ha palántát veszel,beérik

2014. jún. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
babfélék, tökfélék
2014. jún. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A borsónak már garantáltan késő van. A meleg és hosszú nappal azt eredményezi, hogy 10 cm-es korban virágozni fog, a virágok nagy része nem termékenyül meg, ami mégis, abban 1-2 szem lesz. Majd augusztus végén, szeptember elején lesz érdemes próbálkozni.

A saláták nagy része szintén felmagzik, mielőtt megnőne.

Lehet viszont venni nyári salátát, ez rá van írva a csomagolásra.

Répa, zöldség még talán jó lesz őszre, ha nagyon sok vizet kap, és ki van ritkítva.

A pici tök már nem nagyon szereti a nagy hőséget, de hátha.


Lehet még magról karalábét, káposztát, céklát. Augusztusban téli retket.

2014. jún. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a céklát is lehet még vetni
2014. jún. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!