Kezdőoldal » Otthon » Kert » Gyepszőnyeget lehet alkalmazni...

Gyepszőnyeget lehet alkalmazni nagytestű kutyák számára?

Figyelt kérdés
2014. jún. 26. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Fű-fű. Akkor is, ha szőnyeg.

Nem nagyon értem a kérdést egyébként. A kenneljükbe, vagy hova gondoltad?

2014. jún. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A kutyáknak biztosan nem árt.
2014. jún. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
3 hétig biztos veri a helyre vetettet.
2014. jún. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem a kenneljükbe,ott beton van,meg hátul egy kis földes rész.Az udvarra gondoltam,mert ott most mulcs van.A fű miatt kérdeztem,hogy az megmaradna,még 50-60 kg-os kutyákkal szemben is?
2014. jún. 26. 23:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Az ösvény ahol rohangálnak és a hely, ahova kifekszenek, ott ki lesz sárgulva, kopva rendesen. Nem beszélve a pisifoltokról. Ha nincs különösebb útvonaluk, pl. kerítés közelében, akkor valamivel jobb a helyzet.
2014. jún. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát most el van kerítve az a rész,végül is ott van pár virág ültetve,a kerítés mentén szoktak mozogni,csak a hely miatt kérdezem,hogy biztos nem tenne jót a kertnek,de jobban érezné magát a kutya?
2014. jún. 27. 10:14
 7/8 anonim ***** válasza:
A kutya szempontjából mindegy, hogy mulcs vagy fű. Legalábbis nálunk mindkettőbe belefekszenek, igaz csak 10 kilósak.
2014. jún. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De ahol most mulcs van az van elkerítve,és körülötte van beton
2014. jún. 27. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!