Kezdőoldal » Otthon » Kert » Eltűntessem a szemetet a...

Eltűntessem a szemetet a földből? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

Nemrég vettünk egy házat. Kiderült, hogy a ház körül és az udvar hátsó részében a föld tele van szeméttel, műanyag darabokkal, játékokkal, csavarokkal, üvegszilánkkal és rengeteg, iszonyatosan sok neylon és kukászsák foszlánnyal.

Igazából szépen kinőtt ott a fű, de valahogy nyomaszt.


El lehet azt onnan tüntetni, vagy barátkozzak meg vele? Körülbelül egyébként 10 centi mélyen van ez a szemét, szóval nincs mélyen, de gondolom a szemetes földet vagy át kellene szitálni, vagy valahogy egyben elszállíttatni.


Fáj a szívem egyébként mert koromfekete jó termőföld.


2014. júl. 10. 19:44
 1/3 A kérdező kommentje:
Kicsit bele is gondoltam, hogy mennyi ilyen eltűntethetetlen szeméttel szórtuk tele mi emberek az egész földet, óceánokat, mezőket, erdőket, és főleg a városokat.
2014. júl. 10. 19:45
 2/3 anonim ***** válasza:
:( sajnálom hogy ez van. Én a helyedbe elkezdeném szép lassan megtisztítani a földet. Haladj négyzetméterről négyzetméterre, de légy alapos.
2014. júl. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha el akarod tüntetni, akkor szerintem a legegyszerűbb, ha bérelsz egy konténert, a szemetet a földdel együtt belehordod, majd ha szükséges, akkor rendelsz még földet a keletkezett gödör feltöltésére.

Ha kevés a szemét és van egy nagyobb utánfutód, akkor a konténer bérlés költségeit is megúszhatod, persze így neked kell elszállítani a szemetet a legközelebbi szeméttelepre.

A föld átszitálásával én csak akkor bajlódnék, ha nagyon sok a szemét és a föld keveréke, és emiatt nem férne bele egy konténerbe.

2014. júl. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!