Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogyan irtsam ki a porcsint?

Hogyan irtsam ki a porcsint?

Figyelt kérdés
Hiába kapálom ki, 1 hét után visszanő de egy négyzetcentin van vagy 3. Ecettel ha bepermetezem az kiírtsa?
2014. júl. 18. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:
A kapálás után nem árt összegereblyézni, mert gyökérre kaphat ha ráhúzol egy kis földet a következő sorral. Ha teheted inkább gyomláld és ne várd meg míg virágzik, mert akkor ezernyi magot szór szét ismét. Gyomírtózással nem sokat lehet elérni, mert egy kis földbolygatás után, meleg időben beindulnak az addik pangó magvak, vagyis ahogy írtad hetente jönnek elő folyamatosan. Majd elfogy, ha hetente írtod.
2014. júl. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Üres talajon a glifozát kiviszi, de tényleg csak addig jó, ameddig a talajfelszínt nem mozgatod.

Ahol meg van valami ültetve, ott össze kell szedni a nagyját és a kert sarkában felhalmozni, hogy elrothadjon. (A külsejét ennek a halomnak is érdemes gyomirtóval beszórni, különben magot érlelnek gyökér nélkül is.)

2014. júl. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a füvemből kétszikű gyomirtóval írtottam ki a porcsint. Tavasszal nagyon terjedni kezdett, akkor megszórtam, és két-három hét alatt kiment mind. Azóta szép a fű...
2014. júl. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!