Kezdőoldal » Otthon » Kert » KB mennyi idő kell hogy...

KB mennyi idő kell hogy kiderüljön hogy egy kaktusz megfogta-e és megmarad-e?

Figyelt kérdés

Illetve szerintetek ezek megmaradnak már?


Vagy négy kis kaktuszom, amiből kettőt úgy vertem le véletlen az öregről, kettőt meg direkt vettem le, mind a 4 max 1-2 hónapos lehet hogy le lettek választva... még egyik sem pusztult ki, valamint kettő elkezdett sarjakat hozni, csak azt nem tudom hogy ezek azok amiket én vettem le és ültettem el vagy amit később úgy vertem le véletlenül...


Szerintetek megmaradnak-e már vagy van még rá esély hogy valamelyik kipusztul?



2014. aug. 2. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Pár hét alatt kiderül. persze a gyökerezéshez megfelelő talaj és tartási körülmények is kellenek.
2014. aug. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ültetéstől, vagy mostantól pár hét?


és az a kettő, ami már hozott fiakat?

2014. aug. 2. 10:16
 3/6 anonim válasza:
Szerintem az ültetéstől számítva. Ami fiakat hozott, az már biztos, hogy megmarad. A kaktusz nem kényes, ezért nincs vele sok probléma. Ha sötét színe kezd lenne és fonnyadni kezd, akkor van gond vele.
2014. aug. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát még ha az a kettő marad meg annak is nagyon fogok örülni, mert gyönyörű szép nagy már az amiről levettem őket, valamint még egy fiaztatás sem sikerült belőle, volt ami két hónapig meg sem moccant, majd feldöntötte kint a szél és kiborult, aztán visszaültettem én, de azt hiszem két nappal később már ki volt dögölve..:/
2014. aug. 4. 23:03
 5/6 A kérdező kommentje:

most így néznek ki, ( kb 10 perces kép ) szerintetek?


[link]

2014. aug. 15. 11:48
 6/6 anonim válasza:
Nyugi, megmaradnak :)
2014. aug. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!