Kezdőoldal » Otthon » Kert » Szerintetek ez a machete...

Szerintetek ez a machete strapabíró?

Figyelt kérdés

[link]


Erre gondoltam,az ára nagyon jo lenne csak 7 ezer forint



2014. aug. 2. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

Bear grylls fan.oknak kiváló,VALAMINT hormonzavaros dilletáns kisebbségi komplexusos fiatal embereknek is tökéletes út a mészárláshoz,és így meg is lesz a szegedi csillagbörtönbe a belépő jegy a gyönyörű macheta-ból,

amint szó váltásba kerül illetőnk illető egy BKV jármüvőn egy kisebbségi honfitársunkkal,vagy BKV ellenőrrel.


Szóval minek is ez,kedves polgár társ...???

Miért nem csodás lányokat sikálsz" fényesre, s'minthogy mészárszékes fegyvereket csodálgatsz.


Bár nem írtad korodat,remélem kinövöd kaszabolhatnékodat.

2014. aug. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Csak egy jo kest akartam volna venni ami jol vag mert itthon mar nincs hasznalhato es meglattam hogy ez a machetta szinte olyan arba van mint egy normalisabb kes es jol nez ki es az erdekelt volna hogy ez is birja ugy a bozotot meg a fakat vagni mint egy dragabb macheta.Egyebkent mar en is lemondtam rola hogy ilyet. vegyek mert mindenki gyilkosnak nezne vele :D

Olyasmire hasznaltam volna amire ki lettek talalva a machettak de mondom hogy tenyleg nem tul jo otlet ilyennel maszkalni :D.

2014. aug. 2. 21:05
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ami jó minőségű arra nem fognak koponyákat festegetni.

Ha a polc tetejére akarod rakni arra biztos jó.

2014. aug. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hétszáz forintot ér körülbelül, de nem hétezret. Első ránézésre megmondom, hogy a nyélből fog kitörni a penge, mint az összes ilyennél, az éltartóssága meg semmi. Hulladék az egész, ennyi pénzért rendelsz kínából (aliexpress.com, priceangels.com) sokkal jobbat. Vagy veszel egy kisebbet, de pl. Muela-t, vagy Mora-t, jobban jársz vele. Ha meg annyira kell egy machete, akkor vegyél a gazdaboltban, 2000 Ft körüli összeg, igaz, nincs rajta koponya...:D
2014. aug. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!