Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hecht 146 BTS fűkaszáról...

Hecht 146 BTS fűkaszáról vélemények?

Figyelt kérdés

[link]


Egy ilyen fűkaszáról szeretnék véleményt kérni. Megvásároljak szerintetek egy ilyen készüléket? Családi ház kertjének a kaszálásra kellene. Köszönöm a válaszokat!


2014. aug. 21. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Egy egyszerű kínai gép, egy fél fokkal jobb, mint a piacos Strauss meg egyéb hasonló kínaiak.

Sokat nem bír, de ha nem nagy a kerted, eldolgozgatsz vele egy darabig. Mindenképpen többet ér, mint egy akármilyen márkás 1 LE-s gép.

Már feltéve, hogy minden felszerelés van hozzá, nem csak az, amit itt írnak.

Meg itt nem is kapható a linkelt oldalon.

2014. aug. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem kínai! Cseh gyártmányú! Megvettem és nagyon jó egy készülék, bárkinek tudom ajánlani.
2014. szept. 8. 17:45
 3/8 anonim ***** válasza:

Sok tekintetben hasonlít kinézetre más kínai gépekhez. A 43 ccm is gyakori kínai kaszáknál.

Még ha Made in Czecz Republic van is rajta, akkor is feltehetőleg Kínában gyártják, a csehek csak rászerelik a motort a szárra, vagy ilyesmi, mert így a kínaiak vámmentesen árulhatják az EU-ban, hiszen EU-s termék...

Az Al-ko is így csinálja.

Az olcsó kínai gépek jól szoktak dolgozni (ameddig el nem romlanak), mert többé-kevésbé nagy köbcentisek, ellentétben az 1 LE-s kis vackokkal.

2014. szept. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Smil válasza:

A HECHT eredetileg Cseh márka!


[link]

2016. máj. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem azt mondom, hogy nem cseh márka, hanem hogy Kínában gyártatják a gépeiket.

A Stihl meg német márka, és ők is gyártatnak Kínában. Ez a kettő nem függ össze.

2016. máj. 7. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 ricsi1975 ***** válasza:
Nem tudom milyen márka de a fúrógépük 2 hetet bírt.
2018. máj. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 tototolk válasza:
Kínai és kínai közt is van különbség! A kínaiak olyan minőségben gyártják amilyenben a megrendelő kéri.. Egyébként a Hect cseh! És minden benzines gépüket ott is gyártják. A tobbi gépekhez rendelik az alkatrészeket.(még) de már azt is tervezik hogy azoknak is átvigyék a gyártását magukhoz és így teljesen önálló független gyár legyen.
2019. ápr. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Vizy Bálint válasza:
Vannak jó és rossz tapasztalatok más márkák termékeiről, de az biztos, hogy a hecht egyre több nívós díjat kap a termékeikkel. És az is egy biztató tény, hogy egyre nő a garancia vállalás ideje. Megnézve egy neves márka termékét és olcsóbb hamisítványait, egyre több a kiválló hamisítvány sajnos. Nem a hecht termékénél, de belefutottam én is ilyenbe, és hiába vettem márkakereskedésben ők is csalók áldozatai lettek.
2021. jún. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!