Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogyan tudnám esztétikusan...

Hogyan tudnám esztétikusan megoldani? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Most ültettünk fiatal tujákat cserépbe, amiket a teraszajtó két oldalára szeretnénk kitenni. Sajnos a töve pont olyan magasságban van, hogy a kutyák pont betudják célozni a pisivel. Arra gondoltam, hogy valamivel megemelném, de mivel? Gondoltam arra, hogy térkövekből próbálok kirakni egy kis emelvényt, pl. kör alakút, de csak használt bontott térkövek vannak itthon, elég ronda, szóval ezt elvetettem. Vagy faládára? Talán az kinézne valahogy, de honnan szedjek? Elsősorban valami házi barkács megoldás érdekelne, nincs most pénzem erre megint költeni. :-( Alapanyagok vannak: Kő, térkő, lécek. Vagy még egy ugyanakkora cserép szájával lefelé fordítva és arra rátenni?
2014. okt. 7. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Vegyél még egy ugyanolyan cserepet, mint amiben a tuja van, és megfordítva tedd alá.
2014. okt. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, én is odalyukadtam ki, hogy ez lesz a legelfogadhatóbb megoldás. Kehely formája lesz :-)
2014. okt. 7. 13:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is így van két növényem a nappaliban a sarokban. Ha nem raktam volna alájuk cserepet, nem látszódnának ki az ülőgarnitúra mögül :) :)
2014. okt. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szobában oké, de szabadban előfordul időnként szélvihar, meg a kutya vagy valaki nekimegy, stb. Valami rögzíthető megoldásra kellene gondolni.
2014. okt. 8. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!