Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen fűkaszát?

Milyen fűkaszát?

Figyelt kérdés

Milyen fűkaszát érdemes venni? Én a Husqvarnában bízok, meg bírom őket. 200 000 Ft-értékben melyik lenne a legjobb választás? mert az 553rs az csak husqvarna feliratos, kevés mindent adnak hozzá, de cserébe meg 50-es motor van benne. Az 535rxt pedig csak 35 ccm, de elég jól felszerelt kis gép.


Az 545rx kicsit túllőne a kereten, de az a 10 ccm megér 20k forintot az 535-tel szemben?



Esteleg milyen Stihlt ajánolotok? Mert azt is egy jó gépnek tartom. Az árkategória ugyanez.



Igazából nem nagy munkára kell, de bozótot is kell vágni. És oda kellene az erő.



Még az lenne a kérdésem, hogy ezek kardános hajtásúak, vagy bowdenes? mert a bowdenesek szerintem tönkre mennek hamar.



Válaszaitokat előre is köszönöm!!



2014. okt. 23. 13:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Amint írtad bozótot is vágnál és oda kell az erő, ahol erő kell oda mindenképp minőség is kell, ha erő kell akkor köbcenti is kell. Mindenképpen a nagyobb köbcentis motorral és minőségit vegyél akkor eszedbe sem jutnak többé ezen írásaim, ha nem így teszel akkor megeshet, hogy sűrűn eltörnek benne az alkatrészek vagy sokszor lefullad munka közben és emlékezni fogol minden betűimre.


Az is lehet, hogy nincs is szükséged a fűkaszára, aludj rá 3 napot aztán ujra gondold át, lehet addigra másként gondolod!


Megoldhatod a kaszálást úgy is, hogy adol valakinek egy 500 Ft-ost és örömmel levágja helyetted, így 200.000 Ft-ért levágják neked 400 évig, sőt még ki is próbálhatod a kaszáját és meglátod munka közben is a gépet.


Sok sikert kívánok!

2014. okt. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem csak ezekben a nagyon márkás nevekben kell gondolkodni

Ott van a tök japán Maruyama,több kategóriában.nekem is ilyen van,alulról számitva talán a második nagyság rendbeli .Mindent adnak hozzá,amit a többi márkások hoz is .Mindössze csak 5.8kg,nem mindegy mekkora súlyt akasztasz magadra .Még közületek is veszik,annyira megbizható tartós.

2 éve dolgozom vele ,dolgoztam évekig a nagy stihlekkel ,is ,de nem cserélném le hasonló ilyen márkára .

2 éve kb 90 ezer volt.

Gooléban keress rá .

2014. okt. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Nomád74 ***** válasza:
A Maruyama jóóó igaza van az elöttem ironak nekem is az van 143r2 csak husqvarna van ráirva de motorfürészbe soha tobbet nem vennék husqvarnát svéd szemetet
2014. okt. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Fűkaszákban a Stihl a legjobb, láncfűrészben állítólag már nem, bár nekem is az van, a Stihl fs100 feletti modellek már kardán hajtásúak. Probáld ki azt amit irtak fent, hivj el valakit akinek van egy Stihl vagy Husqvarna, nézd meg a modelt, és hogy birja a strapát, ha neked az elég akkor olyat veszel, ha nem akk nagyobbat. Te döntessz.
2014. okt. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Nomád74 ***** válasza:
fükaszában nem a stihl a legjobb esetleg a legjobb a reklámja
2014. nov. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor melyik, ha nem a Stihl ?
2014. nov. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Nomád74 ***** válasza:
Nem tudom én elég sokat dolgoztam fs 120 és fs 350 el de az én japán husqvárnámat eggyik szardaráloért sem adnám de ha kondigépet akarsz akkor tényleg a stihl a legjobb egy féloraig rángatod majd elkezdesz dolgozni a husqvárnával
2014. nov. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 susko83 válasza:
Kedves nomád!A szardarálorol csak annyit én több mint 10 évig dolgoztam sthil fs 350es el,napi 6 orába pihenöidö levonva,a nyárias kellemes 35 fokba,és semmigond nem volt velle,benzin,gyergya,damil csak ez kellneki.A mai napig megy csaknélkülem.És nem 3 cm füvet vágatam.Attol függetlenül nem fikázom a máik gépet amivel nem is dolggoztam,te meg még nagyon keveset dolgoztál ijen gépekkel.VISSZONT CSAK OLYAN GÉPET VÁSÁROLJUNK AMINEK VAN HAZAI KÉPVISELETE.
2014. nov. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kedves Nomád74, látom nagyon profi vagy, nem is tudom mit keresel itt, inkább menj kaszálni a japán Husqvarnaddal :)))
2014. dec. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A legkisebb kardán hajtásu Stihl az fs90, az már nagyon megy. Szerintem a fűkaszákban a Stihl a legjobb, de amint olvastam fent, van akinek más a véleménye.
2015. jan. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!