Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogyan lehet távol tartani a...

Hogyan lehet távol tartani a macskákat, hogy ne járjanak a veteményesbe végezni a dolgukat?

Figyelt kérdés
2015. márc. 25. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Villanypásztor vagy szalmiákszesz.
2015. márc. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Erős illatú fűszer, kávézacc, citrom (utóbbiról azt olvastam, ha kifüggeszted a citromot, akkor legalább egy méteres körben elkerülik, a kávézacc saját tapasztalat, hogy vékony rétegben a földre szórva elriasztja őket, de azt rendszeresen kell kiszórni, mert hamar elillan az illata)Én is mérges vagyok rájuk, mert a friss veteményesemben henteregnek, mert ott jó porhanyós a föld, a dolgukat szerencsére a másik porhanyós helyre végzik, ahol nincs vetemény, csak néhány évelő.
2015. márc. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 gomzoli ***** válasza:
25%

[link]


Ez végleg megoldja. Csak ne lássanak meg.

2015. márc. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A citrom tényleg hatásos, de ha olyan talajt találnak, ami jobban tetszik nekik, akkor oda fognak menni. Egy olyan helyre, ahol nem baj, hogy a dolgukat végzik, szórj ki bőségesen finom homokot. Hamar át fognak szokni oda. (főleg, ha nap is éri a homokot és felmelegszik)
2015. márc. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom,hogy tényleg igaz-e,de vannak akik állítják,hogy ha van a családban férfiember,aki hajlandó áldozni a család oltárán vele,és körbejelöli a veteményest naponta egyszer,akkor a cicusok megérzik,és arrébbmennek.

Azt el sem tudom képzelni,hogy gyakorlatilag hogy csinálnám.Esetleg sötétben.Ha nincs férfi,biztos jó valami permetezőflakonból is "jelölni".Nem kerül semmibe kipróbálni,és nem bánt senkit.

2015. márc. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Macskajaj ültetéssel.
2015. ápr. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!