Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen sövényt ültessünk, ami...

Milyen sövényt ültessünk, ami kevés gondozást igényel, és ami a legfontosabb gyorsan nő?

Figyelt kérdés
2010. febr. 20. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem turkesztáni szil van. Nem örökzöld, de nagyon gyorsan nő (csodasövény-ként emlegetik a neten). Nyilván eleinte sokat kell öntözni, és első évben erősen visszavágni. két év alatt több méteresre nő.
2010. febr. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2010. febr. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. A csodasövényt én is néztem, Te a neten rendelted? vagy lehet máshol is a kertészetekben?? Én pécsi vagyok.

Télen milyen a sövény, úgy értem hogy néz ki??

2010. febr. 21. 11:00
 4/8 anonim válasza:
Turkesztáni szil.Vagy ha szépet akarsz,akkor Leiland ciprust,kicsit lassan nő de nem látnak be és sövénynyíróval vágva csoadaszép.
2010. febr. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ha van kerítés, addig is amíg megnő a sövény, nagyon bevált a repkény (vadszőlő), egy szezon alatt betakarja a drótkerítést, hogy nem lehet átlátni. Hátránya, hogy utánna több év a kiirtása, mert nagyon agresszív-( ami az első évben előny).
2010. febr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

A gledícsia gyakorlatilag nem igényel gondozást, és gyorsan is nő:


[link]

2011. febr. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utána kiirtani sem tudod!
2011. febr. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem tudom mire gondolsz, de spontán nem szaporodik, tehát nem terjed el ott ahova nem ülteted szándékosan. Ez nem olyan mint az akác...
2011. febr. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!