Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen gyakran vágjátok a...

Milyen gyakran vágjátok a füvet? Létezik-e ilyen fű?

Figyelt kérdés
Most, de majdnem egész nyáron kb két hetente kell vágni a füvet, gyorsan nő (most már egy hét után is olyan, mintha soha nem látott volna fűnyírót). És elég nagy a kert. Nektek is ilyen gyorsan nő? Létezik olyan fű, amit nem kellene ilyen gyakran vágni, de nem igényel nagy gondozást (öntözni nem tudnánk)?
2015. máj. 6. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Neked betonra van szükséged.
2015. máj. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van egy golffű féle ami kb havonta fél centit nő, vagyis évente elég 1x nyírni és elég szárazságtűrő is. Volt a telken nekünk pár foltban az előző tulaj jóvoltából, de nem szaporodott. Nem tudom mi lehetett, mert nem moha, nem zuzmó, hanem 2 cm magas bársonyos fű.
2015. máj. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hetente egyszer minimum nyírni kell nálunk is, de ilyenkor tavasszal mikor beindul, simán lehetne kétszer is, mert egy hét után nagyon csúnya, de nincs rá idő.
2015. máj. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Diegóban találsz.
2015. máj. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hetente nyírom a füvet.
2015. máj. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is hetente nyírom.

Ha az idő engedi csütörtökön este, hogy hétvégére se nem frissennyírt, sem nem túl magas ne legyen.


A fű a legkényesebb. Haszon-növényeim kevesebb gondozást igényelnek a hátsókertben.

2015. máj. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagy kerthez nagy fűnyíró kell, vagy sok idő, ezzel nem lehet mit tenni.


Én mondjuk csak havonta vágom, de nem is szempont, hogy hogy néz ki, csak ne tudjon benne elbújni egy nagyobb kutya. :)

2015. máj. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!