Kezdőoldal » Otthon » Kert » Festékes lett az egyik nadrágo...

Festékes lett az egyik nadrágom. Van valami módszer amivel kijön?

Figyelt kérdés
A kertben leültem az egyik padra, majd amikor felálltam, észrevettem, hogy festékes a gatyám. Az egyik kedvencem, szóval kérlek segítsetek!

2015. máj. 8. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Friss festék volt, vagy száraz és úgy fogta meg? A festéktípus is fontos. Ha találsz hozzá oldószert, először a ruhád nem látható részén próbáld ki, nehogy annak is kivigye a színét. Végső megoldásként a nadrágot is átfestheted valami sötét színre, hogy a folt ne látsszon rajta.
2015. máj. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Érdemes megnézni hogy esetleg vízoldható-e a festék. Ha szerves oldószer oldja akkor higító,foltbenzin,benzin kiviszi de lehet hogy a ruha színét is tönkreteszi sajnos.
2015. máj. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Leginkább csak az ecetes olló.

A rászáradt festéket csak olyan vegyszer oldja, ami mindenféle szövetből a saját színét is kioldja, plusz magát a műszálad anyagot is.

2015. máj. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos olajfestékbvolt, de még friss! A benzin nem hozta ki, de amikor kitettem a napra a folt elhalványult (nem tűnt el, de látható a változás). Lehet, hogy ez lesz a megoldás?
2015. máj. 10. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!