Kezdőoldal » Otthon » Kert » Briggs 4 lovas motorral...

Briggs 4 lovas motorral megáldott rotációs kapára hogyan lehetne egy kézikocsit átalakítani pótkocsivá? Ugyanerre a kapára sebességfelező közdarab beiktatása /persze körmös vaskerék/ mellett elbírhat e egy egyes ekét közepesen kötött talajon?

Figyelt kérdés

2014. júl. 6. 00:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet kapni jobb helyeken kuplungot, melyet a csoroszlya helyére kehet szerelni. Ahhoz meg csatlakoztatni lehet valamilyen kézikocsit. A Stihl-eseknél vettem én is.Ekét nem fogja elbírni. Az a 4 LE csak jó, ha megvan 3,25.Nem éri meg a szántás.Tönkre megy a motor, sok a beruházási költség. Gondolj bele, hogy a váltóval szerelt rotációs kapák LE-től szereltek és 200 e Ft körül vannak.
2015. jan. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat.

Azóta már én is lebeszéltem magam erről.

A 4 le csak parasztvakítás ezekszerint.

Azóta már 3x megbántam hogy nem gyüjtöttem egy drágább, erősebb gépre.

2015. ápr. 18. 18:58
 3/3 A kérdező kommentje:

Azóta sikerült egy 8 lovas rotakapát vennem.

Esetleg erről a csoroszlya helyère szerelhető kuplungról nem tudnál linket küldeni?

Személyszerint én nem találtam.

2016. márc. 21. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!