Kezdőoldal » Otthon » Kert » Állatvédők kíméljenek! Hasznos...

Állatvédők kíméljenek! Hasznos ötlet békák ellen?

Figyelt kérdés
VAn egy medencénk és rendszeresen békát találunk benne. Irtózom tőlük.Ami még gusztustalanabb, hogy míg nincs nyitva és a téli fólia van a tetején amiben ugye megáll az esővíz kismillió ebihal úszik, leszivatjuk a vizet újra esik újra ebihalinvázió. Sóval hiába szórnám körbe a medencét eső után újra kéne. Polikarbonát fedés nem megoldható. Valami tényleg használható ötlet? Ja és baromira nem érdekel, hogy védett, lehet utálni érte de tipikusan városi nő vagyok, a maga összes hátrányával. az sem érdekel hogy megeszi a szúnyogot stb. tűnjenek el!! :)
2015. jún. 2. 22:32
 1/10 anonim ***** válasza:
55%

Légpuskával lelövöd őket. Jó móka és garantáltam megritkul :D

Vagy telepíts be egy vizisiklót.

2015. jún. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Ha besózod magát a vizet (tengervíz), nem lehet, hogy az alapvetően édesvízi béka távol tartja magát tőle? Téli fólia esete ugyanez...
2015. jún. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A fedésével gond lehet. Lehet, hogy csak vermelni megy pont a fólia alá télen. Lehet, hogy valamelyik szomszédnak kerti tava van és onnan jönnek át. Amit nem értek az az, hogy nekem és a szomszédom kerti tavában hemzsegnek a békák,( nem győzöm áttelepíteni a természetes helyi nagy tóba) ugyanakkor van a szomszédban úszómedence is, amiben soha nincs breki. Nem tudom, talán túl klóros nekik, túl napos és nincs hely sütkérezésre.
2015. jún. 3. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősök a medence körül cserepeket ásott le, abba beleesve nem tudnak kijönni és el tudta távolítani őket utána.
2015. jún. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sűrű szövésű hálóval körbekerítve nem fognak belemenni, ez is bevált módszer.
2015. jún. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A fóliára te önts vizet, majd clórt rakjál bele, abban biztos nem lesz ebihal, bár ezt mindíg meg kell csinálni. A medence köré pedig 20cm-es hálót feszits ki, azon nem fognak átmenni. Ha békát találsz az udvarban, vödörbe ásóval rakd bele és vidd el az erdőbe, vagy messzi tőletek.
2015. jún. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Gyújts tüzet a medence mellett,és ha jó parázs van,grill-tálcában süss békacombot! Nagyon finom,én imádom.
2015. jún. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
NégyMancs-nak mellékelve..... Te békaszomorító.
2015. jún. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

höh höh.... Te vagy az aki bántod a békákat?

-tessék:

-valaki megírta nekünk hogy az...

-jaaaa, a gyakorikérdések. Nos...

-szóval beismered?

-mit?

-hogy bántod őket.

-dehogy bántom csak meg...

-letagadod?

-neeeeem csak...

-az igazat.

-már miért ne mondanék igazat?

-mi honnan tudjuk, de ne tereld a szót.

-nem érek rá itt hülyéskedni, épp sül a comb, miben segíthetek, haladjunk.

-a mi????

-comb...

- ???????

-jaj nem békacomb....csirke


....folytatása következik.....

2015. jún. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
20%
Áramot kell vezetni a medencébe. Lehetőleg iparit. A sültbéka is kipipálva.
2015. jún. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!