Kezdőoldal » Otthon » Kert » Miért nem szív a BESTWAY...

Miért nem szív a BESTWAY medence szivattyú?

Figyelt kérdés
2 éve vettem egy Bestway gyorsmedencéhez viztisztitó szivattyút. Valamiért nem cirkulál a víz,csak berreg.De forog.
2015. júl. 5. 12:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem levegős a rendszer? Próbáld meg a léptelenítő szelepet kinyitni.
2015. júl. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem az a baja. szét is szedtem már. nem jöttem rá a hibára.
2015. júl. 5. 15:39
 3/10 anonim ***** válasza:
Lent van a földön?
2015. júl. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
már lavorba is tettem vizet és ugy próbáltam, de semmi cirkuláció. öntöttem a csőbe is vizet hátha de semmi. látni ,hogy lökdösik a vizet de semmi több
2015. júl. 6. 16:46
 5/10 anonim ***** válasza:
A lagorba teszel vizet ugy nem is kell mennie, mert a gépnek a vízszínt alatt kell lennie, akkor toltodik televizzel, es lehet legteleniteni.
2015. júl. 7. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem állt magasabban a lavor mint a medence tömlő csatlakozója
2015. júl. 7. 16:59
 7/10 anonim válasza:
Hosszú ideig használtam ilyen szivattyút. Egy szenvedés az egész. A lényeg a következő: első lépésben légtelenítened kell, vagyis az kell, hogy víz legyen a szivattyúban és ne levegő. Ez ugyanis nem kapja fel a vizet, ahhoz gyenge. Ezt a legkönnyebben úgy tudod elérni, hogy leszeded a szivattyúból a szűrőbe menő csövet úgy, hogy letekered a szűrő felöli végét. Ezután leteszed a földre, hogy egy szintben legyen a szivattyúval. Feltöltöd vízzel a szivattyút, vagy szerencsés esetben már van benne víz, mert mondjuk a medence vízszintjénél alacsonyabban van. Ezután fogod, bekapcsolod a szivattyút, kicsit szenved, majd egyszer csak felkapja a vizet és nyomja ki a másik csövön :) Hagyod kicsit jönni, mondjuk 10 másodpercig, addig légtelenedik, ezután leállítod a szivattyút, rögtön felveszed a csövet és rácsatlakoztatod úgy, ahogy van a szűrőre. Ezután újra bekapcsolod a szivattyút és rendben mennie kell. nekem két ilyen szivattyúm is van, megmondom őszintén, csak a homokszűrős részt használtam a szivattyút néhány nap után leállítottam, mivel hihetetlenül hangos és kb. 20 ezerért már komolyabb szivattyút lehet kapni. Másik probléma lehet még egyébként, de azt a szivattyú szétszedése nélkül nem nagyon lehet megnézni, hogy valami elzárja a víz útját. Ez lehet több levél, faág, vagy bármi olyan, ami eldugaszolhatja. Régen én is rendszeresen szétszedtem a szivattyúmat, mert tiszítani kellett... De mondjuk ezek a bestway-esek szerintem nem szedhetők szét, de óriási nyílásuk van, nem annyira érzékenyek a szennyre, mint egy komolyabb szivattyú...
2015. júl. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi
2015. júl. 9. 14:37
 9/10 anonim válasza:
Ha érdekel, nekem van egy felesleges, nem használt, papírszűrős vízforgató szivattyúm, eladom 7 eFt-ért. Ki van próbálva, csendesen működik. Persz ez is csak feltöltve megy, mint minden ilyen. Nem világos nekem, mit értesz gyorsmedence alatt, de ha felállítós, akkor kell legyen rajta falátvezető a keringetéshez.
2016. máj. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Valami fura van itt, mert én ilyet nem kérdeztem, nincs is gyorsmedencém stb.


Bocs ha tévednék, de ez nálam tárgytalan.

2018. aug. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!