Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mit tehetek ha a szomszéd...

Mit tehetek ha a szomszéd méheket telepített pár lépésre a házunktól?

Figyelt kérdés
Allergiás vagyok a méhekre és nem tudok kimenni az udvarra mert akár jó vagy rossz az idő mindig megtalálnak és megcsípnek... :/

2015. júl. 18. 16:25
1 2
 11/12 szabóméhészet ***** válasza:
60%

Látni kellene az egészet.megkérem a kérdezőt hogy küldjön nekem képeket az attilaszabo315@gmail.com cimre.Fényképezze le hogy a kertjétől,udvarától hogyan milyen távolságra,hol helyezkedik el a szomszéd méhes.


Nekem az utca túloldalán levő szembeszomszéddal volt esetem,a méhes 120 méterre helyezkedik el tőle.

Ő azzal jött hogy a méheim lepiszkitják az autóját.

A fülénél fogva átvittem hozzánk és megmutattam neki hogy nálunk 3 autó áll az udvaron,és nincsenek lepiszkitva.Mikor kérdeztem tőle hogy mi van akkor a közparkolóban álló kocsikkal melyeket a verebek,bogarak,rétisasok is leszarnak már visszavett a magas lóról.

Akkor meg főleg visszavett amikor a másik szomszédommal(aki kérte is hogy legyenek méhek) leosztottuk,hogy a tűróért van az ikergarázsa,amely egész nap tárva nyitva áll,de őkegyelme inkább előtte parádéztatja a kocsiját hogy mindenki lássa,ahelyett hogy beállna :)))))


Szóval várom a képeket,még abban is tudok segiteni hogy Malya Péter igazságügyi méhész szakértőhöz irányitalak,aki pont az ilyen "birtokháboritás" témában is illetékes.

2015. júl. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Próbáltad már esetleg megbeszélni vele?
2015. aug. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!