Kezdőoldal » Otthon » Kert » Gyepszőnyeg leterítése mennyib...

Gyepszőnyeg leterítése mennyibe kerül, mik a tapasztalatok mennyire kényes és mennyi gondozást igényel?

Figyelt kérdés
2015. aug. 2. 14:17
 1/2 anonim ***** válasza:

50nm-re min. 100000-150000FT (gyepszőnyeg árával együtt).


Hogy megeredjen,megerősödjön a gyökérzet naponta kell öntözni bőségesen, utána hogy szép maradjon ugyanúgy kell öntözni,műtrágyázni,nyírni,szellőztetni stb.

2015. aug. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Maga a gyepszőnyeg 1800-2000 forint négyzetméterenként, szállítással együtt.

Földmunkák és vakondháló 5-600 Ft/m2.

+ öntözőrendszer...


[link]


A paradicsom, vagy paprika kevesebb gondozást igényel, mint a fű. Az időjárásnak megfelelően kell öntözni. Tavasszal meg kell szellőztetni és műtrágyázni. Majd év közben még egy műtrágyázást igényel. A fű között megtelepedő egyszíkű gyomokat (talpas muhar) kézzel kell egyesével kigyomlálni belőle. A kétszíkűeket ki lehet permetezni "gyomstop"-pal. Hetente le kell nyírni.

Ha az ápolási munkákat nem spórolod el, évekig gyönyörű látvány-füved lesz. A fektetett pázsit nem feltétlenül intenzív rohangászásra való, ahhoz sportfüvet kell vetni inkább.

Nekem is a kocsibeálló beton-gyeprácsába sportfű van vetve, illetve hátul a hinta környezetében is vetett fű van...

De én szeretem a zöldfelületeket.

2015. aug. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!